چهار اشتباه معمولی مد در انتخاب لباس
0 (0)

چهار اشتباه معمول در انتخاب لباس

چهار اشتباه معمولی مد در انتخاب لباس

 در زیر ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا اشتباهاتی را که هنگام انتخاب لباس خود مرتکب می شوید ، به شما بگوییم که چگونه از آنها جلوگیری کنید. آن را از دست ندهید!

انواع اشتباهاتی وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب وقت خود ، مرتکب اشتباه شوید و آنها کاری را برای شما و ظاهر شما انجام نمی دهند.

ما در مورد یک فاجعه مد صحبت نمی کنیم. ما فقط در مورد پیروی از قانون طلایی صحبت می کنیم  : تعادل و هماهنگی.

به طور کلی ، این اشتباهات لباس مستقیم ناشی از عدم شناخت بدن شماست – و این همیشه راه حلی دارد .

همچنین می توانید بخوانید: پنج لباس که باید در کمد خود داشته باشید

در مرحله بعد ، ما به شما می گوییم چه اشتباهی ممکن است مرتکب شوید

۱- بیش از حد نسبت به خودتان انتقاد کنید

بیش از حد نسبت به خودتان انتقاد کنید

این اولین و رایج ترین اشتباه است که مردم مرتکب می شوند. ما همیشه نسبت به خودمان در انتخاب لباس سخت تر هستیم و خودمان را مورد سرزنش قرار می دهیم .همانطور که می گویند ، ما همیشه سخت ترین منتقدان خودمان هستیم.

در حقیقت ، این نوع از خرابکاری های خود می تواند به حدی برسد که دائماً نسبت به خود احساس بدی داشته باشید و هرگز به ایده های سازنده ای نرسید.  

برای جلوگیری از این اتفاق ، بسیار مهم است که بر آنچه که خودتان دوست دارید تأکید کنید. و اگر هنوز نمی دانید چه چیزی ممکن است دوست داشته باششد ، برای یافتن این موضوع وقت بگذارید.

ایجاد یک تصویر مثبت و واقع بینانه یک شبه اتفاق نمی افتد. همچنین این یک خط مستقیم نخواهد بود ، اما مطمئناً جاده ای است که ارزش پایین رفتن دارد. پس از همه ، در پایان و در طول مسیر شما از رفاه لذت می برید و احساس خوشحالی می کنید.

۲- اهمیت دادن بیشتر به نظرات دیگران نسبت به نظر خود شما

اهمیت دادن بیشتر به نظرات دیگران نسبت به نظر خود شما

پرش از اولین نکته ، یکی دیگر از اشتباهاتی که ممکن است هنگام انتخاب لباس خود مرتکب شوید این است که به نظر دیگران نسبت به نظر خود را بیشتر اهمیت می دهید.

مراقب باش! این یک چیز است که به همه چیزهایی که دیگران درباره شما می گویند تسلیم شوید. با این حال ، هرگز به کسی اجازه ندهید چیزی بگوید. نیازی به رفتن به افراط و تفریط نیست.

با این حال ، شما می خواهید محدودیت های سالم را تعیین کنید ، به انتقاد سازنده اجازه دهید ، و یاد بگیرید که چگونه آن را به روشی که به شما  پایان می یابد ، تغییر دهید و به نظر شما تغییراتی را لازم بداند.

نکته این است که فقط به دلیل دیدگاه های دیگران از نظرات خود منصرف نشوید. در پایان روز ، مهمترین چیز این است که از خودتان خوشحال شوید.

همچنین می توانید بخوانید:چند اشتباه در مد در انتخاب لباس

۳- همیشه بروز باشید

به عنوان یک قربانی مد دیگر اشتباه رایج است. ممکن است فکر کنید که برای به دست آوردن تأیید افراد دیگر ، باید با تمام روندها به روز باشید.

سپس ، توانایی شما برای درک کردن روند مد از بین می رود و شما را به آنها متناسب با سبک و بدن خود نمی کنید . شما ممکن است با مد روبرو شوید ، و مطمئناً باعث نمی شود شما مانند یک مدل به نظر برسید.

برای جلوگیری از سقوط خود در این دام ، اجازه دهید برخی روندها از آن عبور کنند. همه آنها برای شما کار نمی کنند. بیاموزید که چگونه بین مواردی که باعث می شود به نظر برسید و احساس خوبی کنید ، تمایز قائل شوید و کدام یک از آنها نیست.

مثل این است که در بالا گفتیم: این کار آزمایشی و خطایی است و نیازمند صبر و شکیبایی می باشد.

۴- موارد دلخواه خود را برای موارد خاص ذخیره کنید

هیچ نکته ای در صرفه جویی در مورد وسایل مورد علاقه خود از لباس و لوازم جانبی – وسایلی که باعث می شود شما به نظر بیایند و احساس شگفت انگیز کنید – برای “مناسبت های خاص” نیست  .

این مورد را هم بررسی کنید:  قرمز شما را جذاب تر می کند

در پایان ، همه چیز در مورد تعادل و لذت بردن از مد است .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *