پنج لباس که باید در کمد خود داشته باشید

پنج لباس که باید در کمد خود داشته باشید

5 لباس که باید در کمد خود داشته باشید

اگر می خواهید کمد لباس خود را باز کنید و همیشه گزینه های موجود را داشته باشید، می توانید از هر یک از ترکیب های زیر استفاده کنید.

هیچ زن دیگری در دنیا وجود ندارد که بخواهد هر روز یا حتی برای هر لحظه از ماه لباس های تکراری بپوشد. با این حال، این همیشه امکان پذیر نیست.

مانند بسیاری از مسائل دیگر در زندگی، لباس پوشیدن به خوبی با خلاقیت و کارآیی زیادی برخوردار است. منظور ما چیست؟  که با همان بلوز، شما می توانید یک لباس برای شنبه شب یا صبح دوشنبه ایجاد کنید.

اگر شما علاقه مند به داشتن لباس های متنوع هستید ، در اینجا ما شما را به لباس هایی می اندازیم که در کمد لباس شما گم نمی شوند. به آنها نگاه!

5 لباس که شما باید در کمد خود داشته باشد

1-لباس ورزشی

لباس ورزشی

دخترها میخواهند خوب باشند، حتی زمانی که ورزش میکنند. برای رسیدن به این هدف، یک لباس ساده و راحت پیشنهاد می کنیم که اعتماد به نفس و انرژی شما را افزایش می دهد.

تاب های زنانه برای فعالیت بدنی بسیار زیبا است. با این حال،  برخی زنان راحت نیستند. فراموش نکنید که یک لوازم جانبی مو ( کش ، گل سر، تل )  اضافه کنید ،به شما یک جزئیات فوق العاده داده می شود و بالاتر از همه، راحتی به حالت معمولی شما می بخشد. اگر به جای ورزشگاه ، قدم زدن را انتخاب کنید استفاده از کلاه و عینک آفتابی را در نظر بگیرید.

همچنین می توانید بخوانید: چند اشتباه رایج در مد در انتخاب لباس

2-یک لباس گاه به گاه

بهترین چیز در مورد لباس های گاه به گاه این است که آنها راحت هستند و به ما اجازه می دهند که رنگ رنگی که بیشترین را دوست داریم انتخاب کنیم. سپس، فقط با شلوار جین آبی ، شما به معنای واقعی کلمه می توانید هر نوع بلوز یا پیراهن را در بالای لباس بپوشید و مطمئنا لباس برای پوشیدن خواهید داشت.

برای پاهای شما می توانید کفش های ورزشی، کفش های تخت را بپوشید. یا آنچه شما در دسترس دارید. در این مورد، این یکی از لباس هایی است که شما باید در کمد لباس خود داشته باشید و برای

یک عصر با دوستان یا همکارتان کلاسیک است ،ساده اما شیک و در کل مد روز.

اگر گرم باشد، می توانید شلوار جین را جایگزین کنید. همچنین، شما همچنین می توانید کفش را برای صندل ها تغییر دهید ، که با تابستان بسیار خوب است.

پوشاک:

تی شرت با چاپ.

جین یا شلوار جین آبی.

کفش های هر رنگ

3-لباس برای بیرون رفتن

لباس برای بیرون رفتن

لمس مشخصی از این لباس، به وضوح، توسط کت چرم داده می شود. شما می توانید عملا هر چیزی را در زیر قرار دهید، اما سیاه و سفید بی عیب آن را تقریبا تمام توجه را. شما حتی میتوانید لباسهای بلند زیر آنها را بپوشانید.

در مورد رنگ ها، سیاه و سفید معمولا ترکیبی هستند. با این حال، اولین گزینه تمایل دارد چیزی تکرنگ باشد.

پوشاک

کت چرمی

بلوز یا پیراهن سفید

شلوار یا دامن

کفش های با پاشنه بلند، ترجیحا سیاه

4-لباس رسمی

اگر برای یک جلسه یا یک رویداد نیاز به لباس دارید، این جایگزین را به عنوان یکی از لباس هایی که باید در کمد لباس خود داشته باشید پیشنهاد می کنیم.به طور کلی، آنچه که با ترکیبهای این نوع وضعیت دنبال می شود، اجتناب از رنگهای شدید است.

بنابراین، شما می بینید که تن سیاه با غلظت های سفید و یا نور غالب است. در اینجا، ما ایده ای برای گزینه دوم می گذاریم.

پوشاک

بلوز سفید یا سیاه

ژاکت رنگ خنثی

کفش های سیاه و یا قهوه ای

شلوار سبک

5-یک لباس گاه به گاه با یک کت

یک لباس گاه به گاه با یک کت

این لباس به نفع است که فقط با تغییر یک ژاکت می توانید خود را کاملا متفاوت از یک روز به بعد ببینید. در واقع، تغییر سبک گردن باعث می شود که پیراهن متفاوت باشد و باعث تغییر لباس شما نیز می شود.

برای پایین بودن، جین سیاه و سفید کلاسیک شما را در هر زمان صرفه جویی خواهد کرد. آنها را با کفش های سفارشی ترکیب کنید و با آرامش خاطر با خیال راحت به خیابان بیاورید.

یک نکته: به جای شلوار جین سیاه، شما می توانید کفش های سیاه و سفید را نیز بپوشید بدون اینکه از ماهیت این لباس عالی برای پاییز یا بهار استفاده کنید.

شما می توانید لوازم جانبی را که دوست دارید اضافه کنید. توصیه می شود: حلقه های محرمانه، دستبند و کیسه سیاه و سفید از اندازه های متوسط ​​به شما نگاه عالی می دهد. ترکیب رنگ برای آنها را در نظر بگیرید .

پوشاک:

کفش کتانی سبک رنگی

پیراهن جین

ژاکت پشمی، راه راه یا با طراحی که دوست دارید.

شلوار جین سیاه و یا رنگ تیره دیگر.

برخی از لوازم جانبی که باید داشته باشید

همه چیز در مورد لباس ها نیست. شما همچنین می توانید بر روی برخی از لوازم جانبی خوب مانند لوازم جانبی شرح داده شده در زیر حساب کنید:

کیف پول

روسری

کلاه

کمربند

کیف

لوازم جانبی مو

عینک آفتابی گرد

همچنین می توانید بخوانید: کدام دستبند وگردنبند را با لباس ست کنید

بازی با رنگ ، استفاده از آن با لباس های مختلف و مدل های مختلف، ایده هایی برای ایجاد صدها تن از لباس های زیبا برای شرایط مختلف خواهید داشت.

سخن آخر :

به یاد داشته باشید: هر بار که چیزی بخرید، استفاده از آن را ارزیابی کنید و در مورد چگونگی تکمیل آنها با قطعات دیگر لباس خود فکر کنید. این است، بیرون بروید و چیزی را که دوست دارید بیشتر انتخاب کنید

4 دنبال این می گردید “پنج لباس که باید در کمد خود داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.