نوشیدنی مقوی و مغذی طبیعی و سالم برای سلامتی شما

نوشیدنی مقوی و مغذی طبیعی و سالم برای سلامتی شما

نوشیدنی مقوی و مغذی طبیعی و سالم برای سلامتی شما

شیر علاوه بر تأمین پروتئین و مواد معدنی ، به ما در ارضای اشتها کمک می کند و سرشار از کلسیم است که باعث استحکام استخوان ها می شود.

نوشیدنی مقوی و مغذی طبیعی و سالم برای سلامتی شما

یکی از نگرانی های بزرگی که اکثر ما که می خواهیم رژیم غذایی سالمی داشته باشیم ، تصمیم گیری در مورد نوشیدنی های مغذی است که باید در فهرست روزانه خود بگنجانیم.

لازم به ذکر است که بسیاری از نوشیدنی هایی که ما را راضی می کنند نیز دریافت بیش از حد کالری است. به همین دلیل ، امروز ما می خواهیم در مورد نوشیدنی های مغذی سالم و همزمان با شما صحبت کنیم . شما آنها را دوست خواهید داشت

نوشیدنی مقوی و مغذی طبیعی و سالم برای سلامتی شما

آب پرتقال طبیعی دارای بسیاری از ویتامین ها، مواد معدنی، کربوهیدرات و فیبر است. به حدی که فقط در یک لیوان از این نوشیدنی تازه کننده می توانیم 0.1 گرم فیبر ، 0.7 گرم پروتئین ، 39 میلی گرم ویتامین C ، 9 گرم کربوهیدرات و 172 کالری پیدا کنیم.

نوشیدنی مقوی و مغذی قهوه

نوشیدنی مقوی و مغذی قهوه

با یک فنجان قهوه مقدار کافی پروتئین ، سدیم و کربوهیدرات در اختیار بدن قرار می دهید . همچنین می توانید کاملاً مطمئن باشید که یک نوشیدنی بسیار مغذی و با کالری بسیار کم می نوشید.

اگر آن را با شیر ترجیح می دهید ، اگر می خواهیم تا حد امکان سالم باشد ، باید بدون چربی باشد.

نوشیدنی مقوی و مغذی شیر

نوشیدنی مقوی و مغذی شیر

پروتئین ، چربی ، مواد معدنی ، ویتامین ها و کربوهیدرات ها برای ما فراهم می کند . این اجزا شیر را به غذایی عالی تبدیل می کنند که همچنین توانایی سیر کردن اشتها را برای مدت طولانی دارد.

این نوشیدنی ها برای حفظ احساس سیری توصیه می شوند. مواردی که برای افرادی که می خواهند وزن خود را ثابت نگه دارند مشخص شده باشد باید سرد باشد.

جدا از این ، آنها اشباع می شوند زیرا سرشار از فیبر و آب هستند . به همین دلیل ، آنها برای هضم مناسب بسیار مفید هستند.

همچنین می توانید بخوانید: اهمیت خوردن پروتئین را در صبحانه خود بیاموزید

بسته به آنچه در ترکیب قرار می دهیم ، مقداری از مواد معدنی و ویتامین های دیگر دریافت خواهیم کرد.

ترکیب پیشنهادی
توت فرنگی و ماست
پرتقال و هویج
توت فرنگی و موز
نوشیدنی مهم دیگری که می توانید در رژیم غذایی خود بگنجانید می تواند تزریق با گیاهان معطر باشد. تنوع زیادی از این گیاهان وجود دارد که فرصت انتخاب گیاهانی را که بیشتر از همه دوست داریم فراهم می کند.

با افزودن یخ کافی برای تشکیل اسلوی ، که بسیار هم اصیل است ، می توانید از هر یک از این تزریق ها لذت ببرید. قهوه ای که به این روش تهیه می شود یک نوشیدنی خوشمزه و کاملاً دلپذیر است.

به یاد داشته باشید که برای داشتن یک رژیم غذایی سالم بهتر است از مصرف نوشیدنی های شیرین خودداری کنید ، زیرا علاوه بر این که به دلیل کالری در افزایش وزن موثر است ، می تواند برای برخی از اعضای بدن ما نیز مضر باشد.

همچنین می توانید بخوانید: پنج اسموتی سالم برای صبحانه روزانه خود تهیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.