کم کردن وزن با اسموتی های میوه ای خوشمزه و سالم

کم کردن وزن با اسموتی های میوه ای خوشمزه و سالم

کم کردن وزن با اسموتی های میوه ای خوشمزه و سالم

رژیم و ورزش بدنی هنگام کاهش وزن به روشی سالم ضروری است. مشاوره با یک متخصص در ابتدا نیز ضروری است

کم کردن وزن با اسموتی های میوه ای خوشمزه و سالم

اگر به دنبال کاهش وزن هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با یک متخصص غدد درون ریز صحبت کنید. فقط از طریق توصیه های آنها می توانید به روشی سالم لاغر شوید . با این حال ، دستورالعمل های شما می توانند با اسموتی های میوه ای طبیعی و خوشمزه همراه باشند.

فقط باید بپرسید ، و اگر درست به نظر می رسد ، می توانید دستور العمل های زیر را انجام دهید.

چه موقع از اسموتی های میوه ای برای کم کردن وزن  استفاده کنید ؟

تا زمانی که پزشک تأیید کند ، این شیک های میوه ای می توانند جایگزین یک وعده غذایی غیر اصلی مانند میان وعده ها یا ناهار ها شوند ، زیرا کربوهیدرات ها ، پروتئین ها ، ویتامین ها و مواد معدنی را تأمین می کنند.

اگر برنامه های شما وقت لازم برای خوردن غذا در اواسط صبح یا بعد از ظهر را ندارد ، سعی کنید چندین اسموتی متنوع تهیه کنید تا در مواقع لزوم مصرف کنید.

انتخاب این گزینه های سالم هنگام کمبود گرسنگی می تواند از روی آوردن شما به محصولات کم کالری جلوگیری کند. این می تواند به کاهش وزن و همچنین احساس بهتر کمک کند.

کلید کاهش وزن به روش سالم و حفظ آن در پیروی از یک رژیم غذایی سالم و متعادل است . در صورت مصرف بیش از حد آبمیوه ها و تعداد کم یا هیچ یک از گروه های غذایی دیگر ، ممکن است از کمبودهای تغذیه ای رنج ببرید و حتی می توانید وزن خود را افزایش دهید ، بنابراین بسیار مراقب باشید.

3 گزینه سالم برای اسموتی های میوه ای خود

می توانید به آبمیوه ها مواد سالم اضافه کنید و طعم آن را تغییر دهید. به این ترتیب ، در طول هفته به سرعت و به راحتی مواد مغذی را در رژیم غذایی خود قرار می دهید. برخی از گزینه هایی که توصیه می کنیم عبارتند از:

گلابی

گلابی
گلابی میوه ای است مملو از مواد مغذی که از جمله چیزهای زیادی فیبر غذایی ، ویتامین ها و پتاسیم در اختیار ما قرار می دهد. همه مواد مغذی اساسی برای جلوگیری از مشکلات روده ، مبارزه با تجمع سموم یا جلوگیری از پیری زودرس هستند.

همچنین می توانید بخوانید: فواید خوردن گلابی

کیوی

کیوی
یک کیوی معادل 85٪ ویتامین C است که باید روزانه مصرف کنیم ، که این باعث می شود متحد سیستم ایمنی بدن ما باشد. همچنین منبعی از فیبر است که در هنگام مبارزه با کلسترول ضروری است و پتاسیم لازم برای عضلات و سیستم عصبی را برای ما تأمین می کند.

ظرفیت ادرار آور آن به ما کمک می کند تا با احتباس مایعات مقابله کنیم ، که اگر می خواهیم به سلامت وزن کم کنیم ضروری است.

همچنین می توانید بخوانید: پنج اسموتی خوشمزه با کیوی که باید امتحان کنید

انار

انار
این یک منبع طبیعی از ویتامین های K و C ، فولات ، مس و پتاسیم است. این سهم مهمی از فیبر و پروتئین گیاهی است. هر دو عنصر سیرکننده ای هستند که به آرامش گرسنگی و کاهش مصرف کمک می کنند. اگر می خواهیم کمتر اما به روشی متعادل غذا بخوریم ، گزینه خوبی است.

اسموتی های میوه ای که فیبرهای غذایی را تأمین می کنند ، مانند موارد قبلی ، می توانند به بدن ما کمک کنند:

از دیابت نوع 2 جلوگیری کنید

کاهش سطح کلسترول خون

از مشکلات یبوست جلوگیری کنید

مخلوط میوه

مخلوط میوه

علاوه بر این ، فیبر و پروتئین گیاهی روند هضم را کند می کنند. این باعث ایجاد احساس پری طولانی مدت در مغز می شود. از این طریق آنها با کاهش آنچه قبل از مصرف متوقف کرده ایم ، به کاهش میل به ادامه غذا خوردن کمک می کنند.

البته به خاطر داشته باشید که ما نباید بیش از حد لازم فیبر بخوریم. طبق برخی مطالعات ، رژیم غذایی مبتنی بر فیبر زیاد می تواند از جذب خوب برخی مواد مغذی مانند روی ، کلسیم ، آهن و مس جلوگیری کند.

هیچ مطالعه ای مبنی بر سالم تر بودن غذا خوردن وجود ندارد. در حقیقت ، شما باید برای داشتن سلامتی صحیح غذا بخورید و رژیم غذایی پزشک را با مصرف کافی آب و ورزش بدنی روزانه تکمیل کنید. به هدف خود خواهید رسید و احساس بهتری خواهید داشت.

همچنین می توانید بخوانید: این سالاد میوه ای خوشمزه را آماده کنید و خانواده خود را غافلگیر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.