پنج مزیت گوش دادن به موسیقی هنگام ورزش

پنج مزیت گوش دادن به موسیقی هنگام ورزش

پنج مزیت گوش دادن به موسیقی هنگام ورزش

انتخاب آهنگ های مناسب با توجه به تمرینی که قرار است تمرین کنید به شما کمک می کند تا از احساس خستگی مفرط جلوگیری کنید ، زیرا مغز بر روی موسیقی متمرکز خواهد شد.

موسیقی یک زبان جهانی است. این ویژگی بسیار ویژه ای است که افراد را از طریق احساسات مشابه به هم متصل می کند ، و ما را حتی با لحظاتی از زندگی که فراموش شده فراموش شده و به یاد می آوریم هماهنگ می کند. این برنامه ما را به رقص و هماهنگی با بدن دعوت می کند. بنابراین ، مزیت فراوان گوش دادن به موسیقی هنگام ورزش جای تعجب ندارد.

اما موسیقی نه تنها توانایی اتصال ما را دارد: بلکه قادر است ارتباط ما را قطع کند. اگرچه متناقض به نظر می رسد ، اما مهارتی است که آهنگ مناسب دارد. در واقع ، به ما این امکان را می دهد که خود را از مشکلات یا شرایط فعلی منحرف کنیم و می توانیم به مکان های شاد و آرام برویم. وقتی نوبت به ورزش می رسد ، موسیقی یک همراه عالی برای تقویت عملکرد در تمرین است. این یک عنصر انگیزشی می شود و با حواس پرتی ما مانع از آگاهی از میزان زمان سپری شده یا کمبود آن می شود.

محققان می گویند که موسیقی قادر به منحرف کردن ورزشکار از آگاهی بدن خود است. او را از تمرکز روی درد و خستگی بازدارید. بنابراین ، این احساس را ایجاد می کند که ما قادر به تحمل روتین و طولانی تر و بهتر هستیم.

این احساس به ایمنی و همراه با آن عملکرد بیشتر تبدیل می شود.

بنابراین ، در زیر پنج مزیت گوش دادن به موسیقی هنگام ورزش را بدانید

همچنین می توانید بخوانید: موسیقی و مزایای گوشش دادن آن برای سلامتی

1- به شما کمک می کند تا همگام باشید

موسیقی قشر حرکتی را تحریک می کند ، که در نتیجه باعث فعال شدن زیاد بدن می شود. مغز سیگنال هایی برای حرکت و انرژی می فرستد که می تواند با تمرینی که انجام می دهیم همزمان شود. به این ترتیب ، ما برای تحقق تمریناتی که فرا می رسد ، پر از قدرت خواهیم بود.

بهتر است به دنبال موسیقی باشید که آهنگ و ریتم آن با شدت تمرین هماهنگ باشد. بنابراین ، هنگامی که در سخت ترین مرحله برنامه قرار دارید ، آهنگ بالاترین ضرب را خواهد داشت و وقتی زمان استراحت و گرم نگه داشتن بدن شما پایین می آید.

2- همه ما یک آهنگ داریم

اگرچه علم در این زمینه توضیح دقیقی ندارد ، اما برای همه آهنگی مناسب است. ما را به مکان بهتری می رساند و احساس سرشار از انرژی و نشاط را در ما ایجاد می کند . او به ناچار ما را به بلند شدن از صندلی و حرکت دعوت می کند.

بیشتر اوقات ، تأثیر آن آهنگ به زمان و کاری که برای اولین بار شنیدن آن انجام دادید مربوط می شود.

بنابراین ، پیوند دادن آهنگی که با ورزش ما را سرشار از نشاط می کند ، ساده است. بدون مشکل زیادی به روال خود خواهید رسید.

3- موسیقی باعث حواس پرتی می شود

همانطور که اشاره کردیم ، موسیقی این توانایی را دارد که حواس ما را پرت کند و به ما اجازه دهد تمرین را خیلی بیشتر تحمل کنیم. در واقع ، این باعث می شود که مغز مقدار زیادی از انرژی و تمرکز خود را به ریتم و در بسیاری از موارد به متن ترانه اختصاص دهد ، و ما را مجبور به پیروی از آن می کند.

وقتی مغز درگیر این روند شود ، نادیده گرفتن تأثیر فیزیکی روتین برای او آسان می شود. درد ، ناراحتی یا خستگی ممکن است مورد توجه قرار نگیرد .

برخی مطالعات نشان داده اند که موسیقی می تواند باعث شود شما 15٪ بیشتر از حد معمول در تمرینات عملکرد داشته باشید.

4- موسیقی باعث بهبود روحیه می شود

ترکیبی از موسیقی و ورزش متحد عالی روحیه است. هر دو قادرند مغز ما را با سروتونین ، هورمون خوشبختی و رفاه غرق کنند ، به همین دلیل نتایج بسیار خوبی می دهند.

یک آهنگ کاملاً متحرک و یک برنامه ورزشی خوب در میان توصیه هایی برای مبارزه با استرس ، افسردگی ، اضطراب یا سایر تصاویر برجسته است. علاوه بر این ، آنها از روابط بین فردی شما دوست هستند. در واقع با داشتن روحیه بهتر می توانید با محیط و چالش های پیش آمده بهتر کنار بیایید.

5- موسیقی شما را به حرکت وا می دارد

مغز در موسیقی محرکی پیدا می کند که نمی تواند آن را نادیده بگیرد. گوش دادن به آن بلافاصله باعث می شود که بخواهیم حرکت کنیم ، زیرا گیرنده های خاصی را فعال می کند. به طور معمول ، این حرکت باعث ایجاد رقص می شود که یکی از سرگرم کننده ترین نوع ورزش است.

با این حال ، با کمی عزم راسخ ، نیاز به حرکت می تواند منجر به ورزش شود . همانطور که اشاره کردیم ، توصیه می شود که آنها را با موسیقی هماهنگ کنید.

حتی موسیقی نیز می تواند به شما در مدیریت بهتر روال پیاده روی یا آهسته دویدن کمک کند ، زیرا به شما کمک می کند تا تحریک شده باشید.

اکنون شما از مزیت گوش دادن به موسیقی هنگام ورزش اطلاع دارید. آن را عملی کنید!

همچنین می توانید بخوانید: هفت دلیل برای اینکه چرا باید ورزش کنید

24 دنبال این می گردید “پنج مزیت گوش دادن به موسیقی هنگام ورزش
  1. من واقعا وبلاگ شما را دوست داشتم. واقعاً مشتاقانه منتظر ادامه مطلب هستم. به نوشتن ادامه دهید.

  2. فقط می خواهم یادآوری کنم که شما یک وب سایت بسیار مناسب دارید ، من عاشق سبک و طراحی آن هستم که کاملاً برجسته است.

  3. شما در آنجا نکات خوبی بیان کردید. من در این مورد جستجو کردم و دریافتم اکثر افراد وبلاگ شما را همراهی می کنند.

  4. من واقعاً تحت تأثیر مهارت های نوشتاری و همچنین طرح بندی در وبلاگ شما قرار گرفته ام. به هر حال به نوشتن با کیفیت خوب ادامه دهید ، به ندرت می توان امروز وبلاگ خوبی مانند این وبلاگ مشاهده کرد.

  5. من یک بازدید کننده منظم هستم ، حال شما چطور است؟ این نوشته ارسال شده در این سایت واقعاً دلپذیر است.

  6. پست بسیار خوبی من به وبلاگ شما برخورد کردم و خواستم بگویم که من واقعاً از گشت و گذار در وب سایت شما لذت برده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *