نوشیدنی هایی که باعث افزایش وزن می شوند

نوشیدنی هایی که باعث افزایش وزن می شوند

نوشیدنی هایی که باعث افزایش وزن می شوند

نوشیدنی های سبک حاوی قند نیستند ، اما با ماده ای که برای سلامتی مضر است شیرین شده و دارای مقدار زیادی سدیم هستند که باعث احتباس مایعات می شود.

فقط تصور کنید که از بین بردن نوشیدنی هایی که بیشترین افزایش وزن را در رژیم غذایی شما دارند ، بسیار مفید خواهد بود.

حتی اگر بسیاری از مردم روزانه مقدار توصیه شده آب را بنوشند ، تنها درصد کمی از آن ها آب خالص می نوشند. قند و کالری بیش از حد از سایر نوشیدنی های ناسالم هم بر شکل و هم بر سلامتی شما تأثیر می گذارد .

ما اغلب به نوشیدنی های طعم دار ، نوشیدنی های شیرین قند ، آب میوه ها ، چای های شیرین شده ، نوشیدنی های بسیاری دیگر روی می آوریم. با این حال ، آیا ما واقعاً می دانیم این نوشیدنی هایی که بیشترین افزایش وزن را دارند ؟

نوشیدنی هایی که باعث افزایش وزن می شوند

نوشیدنی های شیرین همچنین عامل اصلی چاقی و یکی از نوشیدنی هایی هستند که بیشترین افزایش وزن را دارند. هر نوشیدنی حاوی قندهای اضافه شده است که به طور معمول از ارزانترین و کمترین کیفیت شربت اصلاح شده ژنتیکی حاصل می شود. آنها همچنین به منظور ایجاد اعتیاد تزریق گلوکز قابل توجهی دریافت می کنند و باعث ایجاد سطح بسیار زیاد شیرین کننده قند می شوند.

نوشیدنی های “سبک” نیز دارای برخی موارد منع مصرف هستند. از این گذشته ، اینها اغلب با آسپارتام شیرین می شوند ، که برای سلامتی بسیار مضر است .

نه تنها شیرین کننده های مصنوعی مضر اضافه می کنند بلکه سدیم بیش از حد را نیز در بدن ایجاد می کنند و این باعث احتباس آب می شود.  این امر به هیچ وجه برای وزن شما فایده ای ندارد و همچنین  اگر به طور مرتب آن را بنوشید استرس زیادی به  کلیه ها و کبد شما وارد می کند.

آب میوه های صنعتی 

آب میوه های صنعتی 

آب میوه های صنعتی ،آب میوه ها پر از شکر هستند

آب میوه های صنعتی نه تنها میوه بسیار کمی حفظ می کنند ، بلکه با افزودنی های طعم دهنده و مواد رنگ آمیزی ناسالم نیز ساخته می شوند. آنها همچنین می توانند حاوی قندهای با کیفیت پایین باشند. به همین دلایل ، بهتر است آب میوه های خود را در خانه با استفاده از میوه و سبزیجات تازه با کیفیت بالا تهیه کنید.

هیچ چیز سالمتر ، خوش طعم تر و یا انرژی بیشتری نسبت به آب میوه طبیعی ندارد. حتی اگر این ماده ارگانیک باشد و با مواد شیمیایی یا سموم دفع آفات صنعتی درمان نشود ، حتی بهتر است.  اگر تصمیم به خرید این نوع آب میوه ها دارید ، حتما آنها را از مواد ارگانیک تهیه کنید. در غیر اینصورت ، خودتان آن را در خانه تهیه کنید.

نوشیدنی سالم

نوشیدنی سالم

در کل ، بهترین راه درمان عطش با آب خالص است.  بهتر است آب معدنی تازه بنوشید ، که معمولاً با قیمت مناسب در فروشگاه ها عرضه می شود.

نوشیدن آب برای سلامتی شما مفید است

همچنین می توانید بخوانید: مزایای نوشیدن آب آشامیدنی که شما شگفت زده می کند

علاوه بر این ، بهترین نوشیدنی های خوش طعم برای سلامتی ، چای و چای های گیاهی ، آب میوه و سبزیجات تازه فشرده شده هستند.

1 دنبال این می گردید “نوشیدنی هایی که باعث افزایش وزن می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.