چگونه ناخن های خود را بدون رنگ کردن انگشتان خود لاک بزنید

چگونه ناخن های خود را بدون رنگ کردن انگشتان خود رنگ کنید

چگونه می توان ناخن های خود را بدون رنگ کردن انگشتان خود رنگ کرد

اگر نمی توانید هنوز نقاشی کنید و یا در هنگام نقاشی ناخن خود به اندازه کافی صبر ندارید ، این ترفندها می توانند بسیار مفید باشند.

آیا دوست دارید ناخن های خود را نقاشی کنید؟ خیلی از مردم این کار رو می کنند! از این گذشته ، این یک راه عالی برای افزودن به ظاهر ، راه حل جدید و زیبا است.

با این حال ، بسیاری از مردم تمایل دارند انگشتان خود را به طور تصادفی نقاشی کنند زیرا نمی توانند در داخل خطوط بمانند و اشتباهی دست شان به لاکی می شود. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه ناخن های خود را رنگ کنید بدون اینکه رنگ لاک به پوست شما برخورد کند.

چگونه ناخن های خود را بدون رنگ کردن انگشتان خود رنگ کنید

در حال حاضر ، برای همه چیز در زندگی ، یک راه حل وجود دارد. با استفاده از برخی نکات آسان و کاربردی ، می توانید یاد بگیرید که چگونه ناخن های خود را بدون رنگ کردن انگشتان خود رنگ کنید.

آیا می خواهید دریابید که چگونه؟ ما به شما خواهیم گفت

1- از تکنیک درست استفاده کنید

لاک زدن ناخن ها

با این مراحل ناخن های خود را رنگ کنید. توصیه اول مربوط به تکنیک نقاشی شماست.

ابتدا باید قطره ای از رنگ را با استفاده از قلم مو روی ناخن قرار دهید. این کار را در مرکز سپس قلم مو را روی آن فشار دهید – موها به سمت آن حرکت کنند و سعی کنید خیلی به لبه کوتیکول برسید. سپس ناخن را کمی کج کنید و این روند را تکرار کنید تا یک طرفه رنگ شود.

برای کت دوم ، نباید قطره دیگری از لاک اضافه کنید ، زیرا به ناخن اضافه نمی شود و این زمانی است که افراد غالباً روی انگشتان خود نقاشی می کنند. در عوض ، مقداری براش را روی برس بزنید و به آرامی آن را روی ناخن بچسبانید.

2- از وازلین استفاده کنید

این توصیه دوم یک مکمل عالی برای اولین است ، به خصوص اگر تازه کار را شروع کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که وازلین را در اطراف لبه های ناخن های خود بمالید تا رنگ از چسبیدن و رنگ آمیزی انگشتان خود کاسته شود.

وازلین برداشتن ناخن از انگشتان را بسیار آسان می کند تا لکه نشود.

همچنین می توانید بخوانید: چهار نقطه ای که نباید از عطر استفاده کنید

3- مایع لاتکس می تواند به شما در نقاشی ناخن هایتان کمک کند

مانیکورست های حرفه ای اغلب از این محصول استفاده می کنند. با این وجود می توانید به راحتی از آن در خانه نیز استفاده کنید تا هنگام نقاشی ناخن های خود انگشتان خود را از لکه های لاک محافظت کنید.

در اصل آنچه لاتکس مایع انجام می دهد ایجاد یک لایه نازک روی پوست است که از چسبیدن رنگ جلوگیری می کند . سپس بعد از نقاشی ناخن ها ، می توانید در عرض چند ثانیه رنگ اضافی را با سهولت از بین ببرید.

4 دنبال این می گردید “چگونه ناخن های خود را بدون رنگ کردن انگشتان خود لاک بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *