رشد سریع مو های شما با چند تغذیه طبیعی

رشد سریع مو های شما با چند تغذیه طبیعی

رشد سریع مو های شما با چند تغذیه طبیعی

علاوه بر رژیم غذایی و استرس ، در مورد نحوه درمان و تغذیه بسیار مهم است. در مورد داروهای طبیعی بدانید که موهای شما در اینجا سریعتر رشد کنند.

بسیاری از زنان و مردان از موهایشان که به اندازه کافی رشد نمی کند رنج می برند و به همان سرعتی که می خواهند می خواهند. اگرچه موهای شما به طور متوسط ​​تقریباً یک سانتی متر و نیم در ماه رشد می کند ، اما بسیاری از مردم شکایت دارند که موهایشان رشد نمی کند. با این حال ، در اینجا برخی از داروهای طبیعی آسان که باعث رشد سریع شما می شوند وجود دارد.

رشد مو و سرعت رشد تنها به نحوه رفتار موهای شما ربطی ندارد. موارد داخلی مانند رژیم غذایی یا استرس  می تواند بر سرعت رشد موهای شما تأثیر بگذارد. یاد بگیرید که چگونه در مقاله زیر موهای خود را سریعتر و قوی تر کنید.

همچنین می توانید بخوانید: بهترین غذاهای ممکن برای سلامت پوست شما

تغذیه طبیعی برای رشد سریع مو های شما

موهای  سالم  احتمال رشد سریع تری دارند. برای اینکه موهای شما رشد و سلامت بیشتری پیدا کند ، می توانید با استفاده مستقیم از آنها یا مصرف آنها ، هر یک از داروهای خانگی زیر را امتحان کنید.

مکمل های غذایی طبیعی برای رشد موهای شما

این داروهای طبیعی می توانند به عنوان غذا یا نوشیدنی مصرف شوند و تغذیه کافی را برای شما فراهم می کنند  تا موهای شما سریعتر و قوی تر رشد کنند.

چای سبز:  این تزریق دارای خواص مفید بسیاری برای بدن شما است ، به خصوص برای سالم و قوی کردن موهای شما. هر روز که می خواهید از مزایای آن استفاده کنید ، چای سبز را  هر روز نوشیدنی کنید  .

روغن و آجیل طبیعی:  برای اینکه موهای شما قوی شود ، لازم است بدن شما ویتامین های B و E را دریافت کند ، که در روغن های گیاهی (ذرت زیتون ، آفتابگردان) ، آووکادو و همچنین در سبزیجات و آجیل وجود دارد. آنها را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا به سلامت موهای شما کمک کند.

8 نکته در مورد چگونگی رشد سریع مو های شما

8 نکته در مورد چگونگی رشد سریع مو های شما

علاوه بر استفاده یا امتحان کردن این روشهای درمانی بسیار مؤثر در منزل ، خوب است که از برخی تغییر در شیوه زندگی آگاه باشید . برای اینکه سریعتر موهای شما رشد کند ، به نکات زیر توجه کنید.

رژیم غذایی و تغذیه بر سلامت مو تأثیر می گذارد

  • رژیم خود را تغییر دهید: رژیم غذایی  روزانه شما بر نحوه ظاهر موهای شما تأثیر می گذارد ، به همین دلیل خوردن غذاهای بیشتر پر از مواد مغذی و ویتامین ها گزینه خوبی است. فراموش نکنید که میوه ، سبزیجات ، گوشت بدون چربی و ماهی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

  • ویتامین B بیشتری مصرف کنید:  می توانید آن را در ماهی روغنی ، آجیل یا حبوبات پیدا کنید.

  • ویتامین E بیشتری مصرف کنید:  این گیاه در آووکادو ، سیب ، گیاهان و روغنهای گیاهی یافت می شود.

نکات بیشتری برای رشد موهای شما

نکات بیشتری برای رشد موهای شما

  • جریان خون خود را بالا بکشید: برای رشد موهای شما ، باید خون بیشتری به آن ناحیه وارد شود. برای انجام این کار ، روزی 5 تا 10 دقیقه ریشه های خود را به آرامی ماساژ دهید. می توانید در حین استفاده از شامپو و نرم کننده ، هنگام تماشای تلویزیون یا قبل از خواب ، این کار را انجام دهید.

  • از آب بسیار گرم خودداری کنید:  وقتی دوش می گیرید یا موهای خود را می شستید ، تقریباً از آب جوش استفاده نکنید. از آب گرم یا دمای اتاق استفاده کنید. هنگامی که آخرین شستشو را انجام می دهید ، همیشه آن را با آب سرد انفجار دهید تا فولیکول های مویرگی بسته شود.

  • هنگام شانه زدن موهای خود را به سمت بالا بکشید:  همیشه این کار را از ریشه تا نکات انجام دهید. قلم مو شما باید برس های گسترده ای داشته باشد. این باعث افزایش جریان خون به سمت سر شما می شود که نتیجه آن رشد موهاست.

  • موهای خود را به خوبی درمان کنید:  آن را خیلی محکم و گره نزنید و سعی کنید از ابزارهای یکدست کننده گرما مانند صاف کننده ها و خشک کن های ضربه ای استفاده کنید. بیش از حد و یا با رنگهای تهاجمی آن را رنگ نکنید و سعی کنید هنگام خشک شدن آن را لمس نکنید.

همچنین می توانید بخوانید: درمان موهای شکننده با چند تغذیه خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.